اطلاعات

قیمت
150,000 تومان
امتیاز
(4 / 7 امتیاز)
نسخه
1.0
سازگار
ورپرس 4.9 و نسخه پاینتر

جزئیات محصول

قالب به صورت کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)

پشتیبانی قالب خبری زاگرس نیوز وردپرس از چیدمان واکنشگرا (ریسپانسیو)‌ در هسته و قابلیت بهترین نمایش در همه‌ی دستگاه‌ها از جمله تلفن همراه و تبلت‌.

قالب خبری زاگرس نیوز وردپرس

ساخته شده با افزونه ویژوال کامپوزر

افزونه محبوب ویژوال کامپوزر یکی از بهترین و پرفروشترین افزونه های وردپرس می باشد و بر همین اساس این افزونه در قالب خبری زاگرس نیوز وردپرس نصب می باشد و شما می توانید با استفاده از این افزونه به راحتی تغییرات جایگاهی در قالب بهمراه قرار دادن افزونه ها در این قالب انجام دهید ، شما به راحتی می توانید قالب خبری زاگرس نیوز را سفارسی سازی کنید .

قالب خبری زاگرس نیوز وردپرس

قسمت تنظیمات پست در قالب زاگرس نیوز

تنظیمات و ویرایشات پست ها در قسمت مدیریت قالب خبری زاگرس نیوز , می توانید با تغییرات و ویرایشات در این قسمت نوع نمایش مطالب و همچنین جزئیات مطالب را ویرایش کنید.

قالب خبری زاگرس نیوز وردپرس

تنظیمات دسته بندی

در قالب خبری زاگرس نیوز ، تنظیمات دسته بندی بهمراه اسلایدر نمایش آخرین مطالب در دسته بندی می باشد و همچنین طرحبندی تمام صفحه و یا همراه با سایدبار بهمراه تبلیغات در بین مطالب دسته بندی .

قالب خبری زاگرس نیوز وردپرس

بی نهایت رنگ برای قالب

تنوع رنگ در قالب خبری زاگرس نیوز وردپرس بصورت 3 رنگ پیشفرض اصلی و تنظیم رنگ های دلخواه در مدیریت قالب بخش رنگ قابل ویرایش می باشد ، کاربر می تواند بصورت دلخواه هر رنگ یا عکس پس زمینه را برای قالب خود انتخاب نمائید .

قالب خبری زاگرس نیوز وردپرس

تبلیغات پیشرفته

قسمت تبلیغات در قالب خبری زاگرس نیوز بصورت عالی و حرفه ای ایجاد و بصورت کد و عکس و همچنین تاریخ انقضای تبلیغات را در تنظیمات این قسمت می توانید ایجاد نمائید .

قالب خبری زاگرس نیوز وردپرس
تبلیغات قالب مذهبی قدر وردپرس

گالری تصاویر و نمایش فیلم و صوت

تنظیمات کامل بخش گالری تصاویر و همچنین نمایش فیلم صوت در قسمت مدیریت قالب خبری زاگرس نیوز .

قالب خبری زاگرس نیوز وردپرس

صوت ، فیلم و گالری تصاویر و نقشه استان ها

نمایش چندرسانه ای بصورت کاملا حرفه ای و همچنین ایجاد قسمت گالری تصاویر بصورت حرفه ای بهمراه نقشه ی استان ها در قالب خبری زاگرس نیوز چشم هر بیننده ای را خیر می کند .

قالب خبری زاگرس نیوز وردپرس
 

قالب خبری وردپرس | قالب خبری زاگرس نیوز | قالب خبری زاگرس نیوز وردپرس | سایت خبری وردپرس | بهترین قالب خبری وردپرس | بهترین سایت خبری وردپرس | قالب خبری وردپرس | طراحی سایت خبری | سایت خبری | پورتال خبری | طراحی قالب خبری وردپرس

دیدگاه‌ها  

حامدی
#1 0 حامدی 1396-12-06 02:08
سلام
بسیار زیبا طراحی شده است .
فقط اگر بتوانید بقیه خبر گزاری ها را هم طراحی و به این قالب اضاف کنید عالی میشه
بازم تشکر
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

قالب های دیگر...

با عضویت در کانال تلگرام خلیلان رسانه از آخرین تخفیفات و اطلاع رسانی های باخبر شوید .عضویت در کانال تلگرام