اطلاعات

قیمت
65.000 تومان
امتیاز
(4 / 17 امتیاز)
نسخه
1.2.0
آخرین به‌روزرسانی
1396/10/14
سازگار
ورپرس 4.9 و نسخه پاینتر

جزئیات محصول

قالب به صورت کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)

پشتیبانی قالب قدر وردپرس از چیدمان واکنشگرا (ریسپانسیو)‌ در هسته و قابلیت بهترین نمایش در همه‌ی دستگاه‌ها از جمله تلفن همراه و تبلت‌.

نمایش قالب مذهبی قدر وردپرس در موبایل

ساخته شده با افزونه ویژوال کامپوزر

افزونه محبوب ویژوال کامپوزر یکی از بهترین و پرفروشترین افزونه های وردپرس می باشد و بر همین اساس این افزونه در قالب مذهبی قدر وردپرس نصب می باشد و شما می توانید با استفاده از این افزونه به راحتی تغییرات جایگاهی در قالب بهمراه قرار دادن افزونه ها در این قالب انجام دهید ، شما به راحتی می توانید قالب مذهبی قدر وردپرس را سفارسی سازی کنید .

قالب مذهبی قدر وردپرس با افزونه ویژوال کامپوزر ساخته شده است

تنظیمات عمومی قالب مذهبی قدر وردپرس

تنظیمات عمومی قالب برای قالب مذهبی قدر وردپرس بسیار ساده و کارآمد هستند و شما به راحتی می توانید این تغییرات که شامل طرحبندی ، سبک قالب ، حالت ریسپانسیو ،تنظیمات سایدبارها ،قرار دادن فیوآیکن ،قرار دادن اسکریپت در قسمت فوتر و ...

تنظیمات عمومی قالب مذهبی قدر وردپرس

صفحه اختصاصی برای پخش فیلم ، صوت و گالری تصاویر

پخش فیلم ، صوت و گالری تصاویر برای سایت های مذهبی یک امر مهم به حساب می آید ، که ما این امکان را بصورت صفحه ی اختصاصی و حرفه ای با پخش کننده زیبا و اشتراک صفحه فیلم در شبکه های اجتماعی ایجاد کردیم و شما می توانید به راحتی بخش نمایش فیلم وصوت را کنترل کنید ، همچنین نمایش تصاویر در بخش گالری بصورت بسیار زیبا و بصورت ای جکس می باشد .

صفحه اختصاصی پرینت مطالب

پرینت گرفتن از مطالب سایت بصورت معمول برای کاربران زیاد جالب به نظر نمی رسد و بر همین اساس ما در قالب مذهبی قدر وردپرس یک صفحه با چیدمان عالی برای پرینت از مطالب یا اخبار ایجاد کردیم که برای چاپ مطلب بسیار عالی و حرفه ای می باشد .

تنظیمات دسته بندی

در قالب مذهبی قدر وردپرس ، تنظیمات دسته بندی بهمراه اسلایدر نمایش آخرین مطالب در دسته بندی می باشد و همچنین طرحبندی تمام صفحه و یا همراه با سایدبار بهمراه تبلیغات در بین مطالب دسته بندی .

بی نهایت رنگ برای قالب

تنوع رنگ در قالب مذهبی قدر وردپرس بصورت 3 رنگ پیشفرض اصلی و تنظیم رنگ های دلخواه در مدیریت قالب بخش رنگ قابل ویرایش می باشد ، کاربر می تواند بصورت دلخواه هر رنگ یا عکس پس زمینه را برای قالب خود انتخاب نمائید .

تبلیغات پیشرفته

قسمت تبلیغات در قالب مذهبی قدر وردپرس بصورت عالی و حرفه ای ایجاد و بصورت کد و عکس و همچنین تاریخ انقضای تبلیغات را در تنظیمات این قسمت می توانید ایجاد نمائید .

تبلیغات قالب مذهبی قدر وردپرس

گالری تصاویر و نمایش فیلم و صوت

تنظیمات کامل بخش گالری تصاویر و همچنین نمایش فیلم صوت در قسمت مدیریت قالب .

صوت ، فیلم و تصویر برگزیده

نمایش چندرسانه ای بصورت کاملا حرفه ای و همچنین ایجاد قسمت گالری تصاویر بصورت حرفه ای بهمراه تصاویر بندانگشتی در قالب مذهبی قدر وردپرس چشم هر بیننده ای را خیر می کند .

قالب مذهبی وردپرس | قالب مذهبی | قالب دینی | قالب دینی وردپرس | قالب وردپرس | قالب خبری مذهبی وردپرس | قالب خبری مذهبی | خبری مذهبی | خبری وردپرس | وردپرس خبری | وردپرس مذهبی | قالب قدر مذهبی وردپرس | قالب مسجد وردپرس | قالب روحانیت وردپرس

دیدگاه‌ها  

مهیار دادگر
#1 +3 مهیار دادگر 1396-09-22 19:15
قالب بسیار زیبای طراحی کردید.
قالب مذهبی برای وردپرس خیلی کم هست . اگر هم باشد به این خوبی و ظرافت کار نشده است .
تشکر از تیم خلیلان رسانه
نقل قول کردن
سامان
#2 +4 سامان 1396-09-22 19:20
من این قالب را خرید کردم بسیار عالی طراحی شده است . همچنین برای موبایل خیلی عالی بالا میاد .
لذت بردم از این طراحی .
برای جوملا این قالب هست ولی چون من از وردپرس استفاده می کنم این قالب را خرید کردم .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید