وبلاگ

بخش مجله خبری ‌‌‌، بروز رسانی ، اخبار و دیگر خبرها مهم سایت

آغاز به کار شبکه اطلاع رسان خلیلان رسانه در تلگرام.

پیش از عضویت نرم افزار تلگرام خود را بروزرسانی کنید .

از علاقه مندان به دریافت آخرین اخبار گروه طراحی خلیلان رسانه دعوت می شود شبکه اطلاع رسان رایگان این سایت را در فهرست گفتگو های خود فراخوانی کنند و در جریان آخرین اخبار ، جشنواره ها ، تخفیفات سایت و... قرار بگیرند.

 

کانال اطلاع رسان گروه طراحی خلیلان رسانه در شبکه اجتماعی تلگرام آغاز به کار کرد.
این  كانال كه به منظور سهولت در اطلاع رسان اخبارمهم سایت ایجاد شده است با نام کاربری @khalilanmedia در فضای مجازی مشغول به فعالیت می باشد.

گفتنی است برای استفاده از این سامانه رایگان خبری می بایست تلفن همراه شما از آخرین نسخه نرم افزار اطلاع رسان تلگرام بهره مند باشد.
دریافت نسخه به روز شده تلگرام در اندروید
دریافت نسخه به روز شده تلگرام در ios

[box style="bubbles" title="نحوه عضویت در سامانه رایگان خلیلان رسانه در تلگرام" box_color="#55728A" radius="3"]اگر از نسخه ی تحت وب و رایانه شخصی استفاده می نمایید کافی است با کلیک بر روی آدرس https://telegram.me/khalilanmedia به کانال خلیلان رسانه بپیوندید.[/box]


[box style="bubbles" title="در سیستم عامل ios (محصولات اپل) و اندروید " box_color="#55728A" radius="3"]برای کاربرانی که از سیستم عامل ios و اندروید استفاده می کنند نیز کافی است khalilanmedia@ را در لیست مخاطبان خود جستچو کنند و سپس بعد از یافتن کانال بر روی join کلیک کنند.[/box]

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید